عکس دکتر فریده شریفی پور

دکتر فریده شریفی پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریده شریفی پور متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فریده شریفی پور نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، پاسداران، بوستان نهم، پلاک 121، مجتمع پزشکی مهرگان، واحد 2
 • 0
 • 02122565129
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)
 • نظام پزشکی: 33598
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریده شریفی پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فریده شریفی پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر فریده شریفی پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فریده شریفی پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فریده شریفی پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فریده شریفی پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فریده شریفی پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فریده شریفی پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فریده شریفی پور به آدرس تهران، پاسداران، بوستان نهم، پلاک 121، مجتمع پزشکی مهرگان، واحد 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فریده شریفی پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فریده شریفی پور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فریده شریفی پور به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فریده شریفی پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فریده شریفی پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه) دریافت کنند.

دکتر فریده شریفی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فریده شریفی پور در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فریده شریفی پور کجاست؟

مطب دکتر فریده شریفی پور به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، پاسداران، بوستان نهم، پلاک 121، مجتمع پزشکی مهرگان، واحد 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فریده شریفی پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فریده شریفی پور که 0 - 02122565129 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فریده شریفی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فریده شریفی پور، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فریده شریفی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فریده شریفی پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فریده شریفی پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فریده شریفی پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فریده شریفی پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس