عکس دکتر فریدعلی احیایی

دکتر فریدعلی احیایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریدعلی احیایی متخصص گوش، حلق و بینی و جراح گوش حلق و بینی و سر گردن در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فریدعلی احیایی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، یوسف آباد (اسدآبادی)، بالاتر از میدان کلانتری، نبش خیابان شصتم، ساختمان تابان
 • 0
 • 02188056089
 • متخصص گوش، حلق و بینی و جراح گوش حلق و بینی و سر گردن
 • نظام پزشکی: 29430
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریدعلی احیایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فریدعلی احیایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فریدعلی احیایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فریدعلی احیایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فریدعلی احیایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فریدعلی احیایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فریدعلی احیایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فریدعلی احیایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فریدعلی احیایی به آدرس تهران، یوسف آباد (اسدآبادی)، بالاتر از میدان کلانتری، نبش خیابان شصتم، ساختمان تابان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فریدعلی احیایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فریدعلی احیایی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فریدعلی احیایی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و جراح گوش حلق و بینی و سر گردن، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فریدعلی احیایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فریدعلی احیایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی و جراح گوش حلق و بینی و سر گردن دریافت کنند.

دکتر فریدعلی احیایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فریدعلی احیایی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی و جراح گوش حلق و بینی و سر گردن، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فریدعلی احیایی کجاست؟

مطب دکتر فریدعلی احیایی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و جراح گوش حلق و بینی و سر گردن در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، یوسف آباد (اسدآبادی)، بالاتر از میدان کلانتری، نبش خیابان شصتم، ساختمان تابان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فریدعلی احیایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فریدعلی احیایی که 0 - 02188056089 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فریدعلی احیایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فریدعلی احیایی، متخصص گوش، حلق و بینی و جراح گوش حلق و بینی و سر گردن، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فریدعلی احیایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فریدعلی احیایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فریدعلی احیایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فریدعلی احیایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فریدعلی احیایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس