عکس دکتر فریبا ظفری

دکتر فریبا ظفری

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریبا ظفری متخصص کودکان و نوزادان در شهر ساری و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فریبا ظفری نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریبا ظفری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فریبا ظفری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فریبا ظفری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فریبا ظفری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فریبا ظفری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فریبا ظفری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فریبا ظفری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فریبا ظفری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فریبا ظفری به آدرس ساری، خیابان فرهنگ، مجتمع شهریار ۳، طبقه اول، واحد ۱۰۸، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فریبا ظفری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فریبا ظفری تنها بیماران ساری را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فریبا ظفری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر ساری مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساری و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فریبا ظفری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فریبا ظفری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر فریبا ظفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فریبا ظفری در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر ساری فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فریبا ظفری کجاست؟

مطب دکتر فریبا ظفری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر ساری فعالیت میکند، ساری، خیابان فرهنگ، مجتمع شهریار ۳، طبقه اول، واحد ۱۰۸ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فریبا ظفری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فریبا ظفری که 0 - 01133302679 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فریبا ظفری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فریبا ظفری، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر ساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا ظفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فریبا ظفری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فریبا ظفری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فریبا ظفری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فریبا ظفری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس