عکس دکتر فریبا حضرتی

دکتر فریبا حضرتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریبا حضرتی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فریبا حضرتی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 2
 • 0
 • 04135558985
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 75139
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریبا حضرتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فریبا حضرتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 87% مراجعین، دکتر فریبا حضرتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فریبا حضرتی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فریبا حضرتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فریبا حضرتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فریبا حضرتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فریبا حضرتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فریبا حضرتی به آدرس تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فریبا حضرتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فریبا حضرتی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فریبا حضرتی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فریبا حضرتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فریبا حضرتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فریبا حضرتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فریبا حضرتی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فریبا حضرتی کجاست؟

مطب دکتر فریبا حضرتی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فریبا حضرتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فریبا حضرتی که 0 - 04135558985 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فریبا حضرتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فریبا حضرتی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا حضرتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فریبا حضرتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فریبا حضرتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فریبا حضرتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فریبا حضرتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس