عکس دکتر فروغ محمدی

دکتر فروغ محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فروغ محمدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فروغ محمدی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک283، طبقه6
 • 0
 • 02188658094
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 124162
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فروغ محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فروغ محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فروغ محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فروغ محمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فروغ محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فروغ محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فروغ محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فروغ محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فروغ محمدی به آدرس تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک283، طبقه6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فروغ محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فروغ محمدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فروغ محمدی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فروغ محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فروغ محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر فروغ محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فروغ محمدی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فروغ محمدی کجاست؟

مطب دکتر فروغ محمدی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک283، طبقه6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فروغ محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فروغ محمدی که 0 - 02188658094 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فروغ محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فروغ محمدی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فروغ محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فروغ محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فروغ محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فروغ محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس