X
عکس دکتر فروغ شاکری

دکتر فروغ شاکری

نوبت دهی اینترنتی دکتر فروغ شاکری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر آبادان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فروغ شاکری نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • آبادان، خیابان امیری، فرعی بانک آینده، ساختمان پزشکان دلارام، طبقه چهارم، واحد 15
 • 0
 • 06153221046
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 135712
 • آبادان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فروغ شاکری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فروغ شاکری

پزشک پرطرفدار
بیش از 87% مراجعین، دکتر فروغ شاکری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فروغ شاکری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فروغ شاکری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فروغ شاکری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فروغ شاکری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فروغ شاکری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فروغ شاکری به آدرس آبادان، خیابان امیری، فرعی بانک آینده، ساختمان پزشکان دلارام، طبقه چهارم، واحد 15، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فروغ شاکری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فروغ شاکری تنها بیماران آبادان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فروغ شاکری به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر آبادان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در آبادان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فروغ شاکری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فروغ شاکری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر فروغ شاکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فروغ شاکری در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر آبادان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فروغ شاکری کجاست؟

مطب دکتر فروغ شاکری به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر آبادان فعالیت میکند، آبادان، خیابان امیری، فرعی بانک آینده، ساختمان پزشکان دلارام، طبقه چهارم، واحد 15 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فروغ شاکری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فروغ شاکری که 0 - 06153221046 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فروغ شاکری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فروغ شاکری، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر آبادان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ شاکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فروغ شاکری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فروغ شاکری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فروغ شاکری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فروغ شاکری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس