عکس دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند

دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند

نوبت دهی اینترنتی دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند پزشک دندان پزشک در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • کرمان، میدان قرنی، ساختمان پدر، طبقه ۶
 • 0
 • 03432238481
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 163749
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند به آدرس کرمان، میدان قرنی، ساختمان پدر، طبقه ۶، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند کجاست؟

مطب دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، میدان قرنی، ساختمان پدر، طبقه ۶ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند که 0 - 03432238481 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند، پزشک دندان پزشک، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فروزان مهرابی زاده هنرمند فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس