X
عکس دکتر فرهاد نادری نیا

دکتر فرهاد نادری نیا

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد نادری نیا متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرهاد نادری نیا نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، جنب بیمارستان آتیه، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه 3
 • 09192702276
 • 0
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 54523
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد نادری نیا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرهاد نادری نیا

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرهاد نادری نیا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرهاد نادری نیا ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرهاد نادری نیا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرهاد نادری نیا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرهاد نادری نیا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرهاد نادری نیا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرهاد نادری نیا به آدرس تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، جنب بیمارستان آتیه، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرهاد نادری نیا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرهاد نادری نیا تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرهاد نادری نیا به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرهاد نادری نیا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرهاد نادری نیا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر فرهاد نادری نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرهاد نادری نیا در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرهاد نادری نیا کجاست؟

مطب دکتر فرهاد نادری نیا به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، جنب بیمارستان آتیه، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرهاد نادری نیا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرهاد نادری نیا که 09192702276 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد نادری نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد نادری نیا، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد نادری نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرهاد نادری نیا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرهاد نادری نیا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرهاد نادری نیا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرهاد نادری نیا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس