عکس دکتر فرهاد ملک زاد

دکتر فرهاد ملک زاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد ملک زاد متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرهاد ملک زاد نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • تهران، شریعتی، نرسیده به تجریش، جنب داروخانه طالقانی، شماره1980، طبقه اول
 • 0
 • 02122236469
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 19761
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد ملک زاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرهاد ملک زاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرهاد ملک زاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرهاد ملک زاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرهاد ملک زاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرهاد ملک زاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرهاد ملک زاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرهاد ملک زاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرهاد ملک زاد به آدرس تهران، شریعتی، نرسیده به تجریش، جنب داروخانه طالقانی، شماره1980، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرهاد ملک زاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرهاد ملک زاد تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرهاد ملک زاد به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرهاد ملک زاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرهاد ملک زاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر فرهاد ملک زاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرهاد ملک زاد در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرهاد ملک زاد کجاست؟

مطب دکتر فرهاد ملک زاد به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، شریعتی، نرسیده به تجریش، جنب داروخانه طالقانی، شماره1980، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرهاد ملک زاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرهاد ملک زاد که 0 - 02122236469 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد ملک زاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد ملک زاد، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد ملک زاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرهاد ملک زاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرهاد ملک زاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرهاد ملک زاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرهاد ملک زاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس