X
عکس دکتر فرهاد فیضی

دکتر فرهاد فیضی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد فیضی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرهاد فیضی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، تهرانپارس، ضلع شمال غربی فلکه سوم تهرانپارس، جنب داروخانه لقمان، ساختمان پزشکان پارسیان، پلاک 338، طبقه 2
 • 0
 • 02177296797
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 61818
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد فیضی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرهاد فیضی

پزشک پرطرفدار
بیش از 91% مراجعین، دکتر فرهاد فیضی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 88% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرهاد فیضی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرهاد فیضی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرهاد فیضی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرهاد فیضی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرهاد فیضی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرهاد فیضی به آدرس تهران، تهرانپارس، ضلع شمال غربی فلکه سوم تهرانپارس، جنب داروخانه لقمان، ساختمان پزشکان پارسیان، پلاک 338، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرهاد فیضی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرهاد فیضی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرهاد فیضی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرهاد فیضی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرهاد فیضی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر فرهاد فیضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرهاد فیضی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرهاد فیضی کجاست؟

مطب دکتر فرهاد فیضی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، تهرانپارس، ضلع شمال غربی فلکه سوم تهرانپارس، جنب داروخانه لقمان، ساختمان پزشکان پارسیان، پلاک 338، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرهاد فیضی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرهاد فیضی که 0 - 02177296797 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد فیضی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد فیضی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد فیضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرهاد فیضی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرهاد فیضی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرهاد فیضی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرهاد فیضی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس