X
عکس دکتر فرهاد عزیززاده

دکتر فرهاد عزیززاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد عزیززاده متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرهاد عزیززاده نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد عزیززاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرهاد عزیززاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر فرهاد عزیززاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرهاد عزیززاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرهاد عزیززاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرهاد عزیززاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرهاد عزیززاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرهاد عزیززاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرهاد عزیززاده به آدرس کرج، بلوار شهید بهشتی، جنب کلینیک بهبد، ساختمان ۱۱۰/۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرهاد عزیززاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرهاد عزیززاده تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرهاد عزیززاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرهاد عزیززاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرهاد عزیززاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق طب نوزادی دریافت کنند.

دکتر فرهاد عزیززاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرهاد عزیززاده در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرهاد عزیززاده کجاست؟

مطب دکتر فرهاد عزیززاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، بلوار شهید بهشتی، جنب کلینیک بهبد، ساختمان ۱۱۰/۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرهاد عزیززاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرهاد عزیززاده که 09981522368 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد عزیززاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد عزیززاده، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد عزیززاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرهاد عزیززاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرهاد عزیززاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرهاد عزیززاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرهاد عزیززاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس