عکس دکتر فرهاد عباسی بروجنی

دکتر فرهاد عباسی بروجنی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد عباسی بروجنی متخصص چشم پزشکی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرهاد عباسی بروجنی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • اصفهان، خیابان فردوسی، جنب بانک ملت، ساختمان ساسان، شماره 26
 • 0
 • 03132226054
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 17661
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد عباسی بروجنی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرهاد عباسی بروجنی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر فرهاد عباسی بروجنی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرهاد عباسی بروجنی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرهاد عباسی بروجنی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرهاد عباسی بروجنی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرهاد عباسی بروجنی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرهاد عباسی بروجنی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرهاد عباسی بروجنی به آدرس اصفهان، خیابان فردوسی، جنب بانک ملت، ساختمان ساسان، شماره 26، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرهاد عباسی بروجنی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرهاد عباسی بروجنی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرهاد عباسی بروجنی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرهاد عباسی بروجنی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرهاد عباسی بروجنی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر فرهاد عباسی بروجنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرهاد عباسی بروجنی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرهاد عباسی بروجنی کجاست؟

مطب دکتر فرهاد عباسی بروجنی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان فردوسی، جنب بانک ملت، ساختمان ساسان، شماره 26 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرهاد عباسی بروجنی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرهاد عباسی بروجنی که 0 - 03132226054 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد عباسی بروجنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد عباسی بروجنی، متخصص چشم پزشکی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد عباسی بروجنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرهاد عباسی بروجنی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرهاد عباسی بروجنی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرهاد عباسی بروجنی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرهاد عباسی بروجنی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس