X
عکس دکتر فرهاد سلطانی

دکتر فرهاد سلطانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد سلطانی متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرهاد سلطانی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، بن بست شهریاری، ساختمان پزشکی مجید، طبقه اول، واحد 13
 • 0
 • 03132240779
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 126482
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد سلطانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرهاد سلطانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فرهاد سلطانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرهاد سلطانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرهاد سلطانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرهاد سلطانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرهاد سلطانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرهاد سلطانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرهاد سلطانی به آدرس اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، بن بست شهریاری، ساختمان پزشکی مجید، طبقه اول، واحد 13، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرهاد سلطانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرهاد سلطانی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرهاد سلطانی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرهاد سلطانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرهاد سلطانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر فرهاد سلطانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرهاد سلطانی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرهاد سلطانی کجاست؟

مطب دکتر فرهاد سلطانی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، بن بست شهریاری، ساختمان پزشکی مجید، طبقه اول، واحد 13 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرهاد سلطانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرهاد سلطانی که 0 - 03132240779 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد سلطانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد سلطانی، متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد سلطانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرهاد سلطانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرهاد سلطانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرهاد سلطانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرهاد سلطانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس