X
عکس دکتر فرهاد ذبیحی

دکتر فرهاد ذبیحی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد ذبیحی متخصص چشم پزشکی در شهر گرگان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرهاد ذبیحی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • گرگان، خیابان شالیکوبی، مجتمع پزشکی ایرانشهر
 • 0
 • 01732333056
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 20562
 • گرگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد ذبیحی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرهاد ذبیحی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فرهاد ذبیحی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرهاد ذبیحی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرهاد ذبیحی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرهاد ذبیحی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرهاد ذبیحی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرهاد ذبیحی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرهاد ذبیحی به آدرس گرگان، خیابان شالیکوبی، مجتمع پزشکی ایرانشهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرهاد ذبیحی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرهاد ذبیحی تنها بیماران گرگان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرهاد ذبیحی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر گرگان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در گرگان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرهاد ذبیحی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرهاد ذبیحی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر فرهاد ذبیحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرهاد ذبیحی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر گرگان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرهاد ذبیحی کجاست؟

مطب دکتر فرهاد ذبیحی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر گرگان فعالیت میکند، گرگان، خیابان شالیکوبی، مجتمع پزشکی ایرانشهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرهاد ذبیحی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرهاد ذبیحی که 0 - 01732333056 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد ذبیحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد ذبیحی، متخصص چشم پزشکی، در شهر گرگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد ذبیحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرهاد ذبیحی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرهاد ذبیحی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرهاد ذبیحی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرهاد ذبیحی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس