X
عکس دکتر فرناز معمارزاده

دکتر فرناز معمارزاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرناز معمارزاده متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرناز معمارزاده نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • اصفهان، خیابان شمس آبادی، حدفاصل عباس آباد و چهارراه قصر، ساختمان قمرالدوله، طبقه پنجم، واحد 504
 • 09379668691
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 90989
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرناز معمارزاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرناز معمارزاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فرناز معمارزاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرناز معمارزاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرناز معمارزاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرناز معمارزاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرناز معمارزاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرناز معمارزاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرناز معمارزاده به آدرس اصفهان، خیابان شمس آبادی، حدفاصل عباس آباد و چهارراه قصر، ساختمان قمرالدوله، طبقه پنجم، واحد 504، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرناز معمارزاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرناز معمارزاده تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرناز معمارزاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرناز معمارزاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرناز معمارزاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فرناز معمارزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرناز معمارزاده در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرناز معمارزاده کجاست؟

مطب دکتر فرناز معمارزاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شمس آبادی، حدفاصل عباس آباد و چهارراه قصر، ساختمان قمرالدوله، طبقه پنجم، واحد 504 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرناز معمارزاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرناز معمارزاده که 09379668691 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرناز معمارزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرناز معمارزاده، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز معمارزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرناز معمارزاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرناز معمارزاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرناز معمارزاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرناز معمارزاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس