عکس دکتر فرناز محامدی

دکتر فرناز محامدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرناز محامدی متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرناز محامدی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بین حسن آباد وابراهیمی شمالی، پلاک 430 ساختمان آرمیتا، طبقه سوم، واحد 37
 • 0
 • 02144061527
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 130035
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرناز محامدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرناز محامدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر فرناز محامدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرناز محامدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرناز محامدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرناز محامدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرناز محامدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرناز محامدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرناز محامدی به آدرس تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بین حسن آباد وابراهیمی شمالی، پلاک 430 ساختمان آرمیتا، طبقه سوم، واحد 37، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرناز محامدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرناز محامدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرناز محامدی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرناز محامدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرناز محامدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر فرناز محامدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرناز محامدی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرناز محامدی کجاست؟

مطب دکتر فرناز محامدی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بین حسن آباد وابراهیمی شمالی، پلاک 430 ساختمان آرمیتا، طبقه سوم، واحد 37 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرناز محامدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرناز محامدی که 0 - 02144061527 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرناز محامدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرناز محامدی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز محامدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرناز محامدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرناز محامدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرناز محامدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرناز محامدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس