X
عکس دکتر فرناز صحیحی

دکتر فرناز صحیحی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرناز صحیحی متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرناز صحیحی نوبت بگیرید.

 • نفرولوژی (داخلی کلیه)
 • قم، بلوار محمودنژاد، تفاطع شهید عراقی، شهرپزشکان
 • 0
 • 02532404924
 • متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)
 • نظام پزشکی: 75813
 • قم

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرناز صحیحی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرناز صحیحی

پزشک پرطرفدار
بیش از 82% مراجعین، دکتر فرناز صحیحی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرناز صحیحی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرناز صحیحی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرناز صحیحی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرناز صحیحی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرناز صحیحی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرناز صحیحی به آدرس قم، بلوار محمودنژاد، تفاطع شهید عراقی، شهرپزشکان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرناز صحیحی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرناز صحیحی تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرناز صحیحی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرناز صحیحی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرناز صحیحی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) دریافت کنند.

دکتر فرناز صحیحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرناز صحیحی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرناز صحیحی کجاست؟

مطب دکتر فرناز صحیحی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) در شهر قم فعالیت میکند، قم، بلوار محمودنژاد، تفاطع شهید عراقی، شهرپزشکان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرناز صحیحی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرناز صحیحی که 0 - 02532404924 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرناز صحیحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرناز صحیحی، متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز صحیحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرناز صحیحی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرناز صحیحی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرناز صحیحی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرناز صحیحی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس