عکس دکتر فرشید عظیمی

دکتر فرشید عظیمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرشید عظیمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر قزوین و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرشید عظیمی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • قزوین، سه راه خیام، روبه روی کلینیک الغدیر، ساختمان چهلستون، طبقه3، واحد13
 • 0
 • 02833237405
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 60360
 • قزوین

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرشید عظیمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرشید عظیمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرشید عظیمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرشید عظیمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرشید عظیمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرشید عظیمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرشید عظیمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرشید عظیمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرشید عظیمی به آدرس قزوین، سه راه خیام، روبه روی کلینیک الغدیر، ساختمان چهلستون، طبقه3، واحد13، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرشید عظیمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرشید عظیمی تنها بیماران قزوین را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرشید عظیمی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر قزوین مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قزوین و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرشید عظیمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرشید عظیمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر فرشید عظیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرشید عظیمی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر قزوین فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرشید عظیمی کجاست؟

مطب دکتر فرشید عظیمی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر قزوین فعالیت میکند، قزوین، سه راه خیام، روبه روی کلینیک الغدیر، ساختمان چهلستون، طبقه3، واحد13 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرشید عظیمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرشید عظیمی که 0 - 02833237405 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرشید عظیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرشید عظیمی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر قزوین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید عظیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرشید عظیمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرشید عظیمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرشید عظیمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرشید عظیمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس