عکس دکتر فرشته گودرزیان

دکتر فرشته گودرزیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرشته گودرزیان متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرشته گودرزیان نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، خیابان زند، حدفاصل بیست متری و صورتگر، روبروی بانک سپه، ساختمان پزشکان فارس، طبقه دوم
 • 0
 • 07132343050
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 42899
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرشته گودرزیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرشته گودرزیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرشته گودرزیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرشته گودرزیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرشته گودرزیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرشته گودرزیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرشته گودرزیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرشته گودرزیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرشته گودرزیان به آدرس شیراز، خیابان زند، حدفاصل بیست متری و صورتگر، روبروی بانک سپه، ساختمان پزشکان فارس، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرشته گودرزیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرشته گودرزیان تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرشته گودرزیان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرشته گودرزیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرشته گودرزیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فرشته گودرزیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرشته گودرزیان در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرشته گودرزیان کجاست؟

مطب دکتر فرشته گودرزیان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، حدفاصل بیست متری و صورتگر، روبروی بانک سپه، ساختمان پزشکان فارس، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرشته گودرزیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرشته گودرزیان که 0 - 07132343050 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرشته گودرزیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرشته گودرزیان، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته گودرزیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرشته گودرزیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرشته گودرزیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرشته گودرزیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرشته گودرزیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس