X
عکس دکتر فرشته شیخ الاسلامی

دکتر فرشته شیخ الاسلامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرشته شیخ الاسلامی متخصص چشم پزشکی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرشته شیخ الاسلامی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، جنت آباد مرکزی، نرسیده به آبشناسان، جنب نسترن 2، طبقه دوم
 • 0
 • 02144404551
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 31761
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرشته شیخ الاسلامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرشته شیخ الاسلامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فرشته شیخ الاسلامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرشته شیخ الاسلامی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرشته شیخ الاسلامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرشته شیخ الاسلامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرشته شیخ الاسلامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرشته شیخ الاسلامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرشته شیخ الاسلامی به آدرس تهران، جنت آباد مرکزی، نرسیده به آبشناسان، جنب نسترن 2، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرشته شیخ الاسلامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرشته شیخ الاسلامی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرشته شیخ الاسلامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرشته شیخ الاسلامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر فرشته شیخ الاسلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرشته شیخ الاسلامی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرشته شیخ الاسلامی کجاست؟

مطب دکتر فرشته شیخ الاسلامی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، جنت آباد مرکزی، نرسیده به آبشناسان، جنب نسترن 2، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرشته شیخ الاسلامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرشته شیخ الاسلامی که 0 - 02144404551 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرشته شیخ الاسلامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرشته شیخ الاسلامی، متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته شیخ الاسلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرشته شیخ الاسلامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرشته شیخ الاسلامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرشته شیخ الاسلامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرشته شیخ الاسلامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس