عکس دکتر فرشته سالاری

دکتر فرشته سالاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرشته سالاری متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرشته سالاری نوبت بگیرید.

 • آسم و آلرژی
 • تهران، میدان ولیعصر، کریمخان، خیابان به آفرین، بن بست سوم، درمانگاه متخصصی بیمارستان فیروزگر
 • 0
 • 02182141771
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)
 • نظام پزشکی: 119961
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرشته سالاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرشته سالاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر فرشته سالاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرشته سالاری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرشته سالاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرشته سالاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرشته سالاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرشته سالاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرشته سالاری به آدرس تهران، میدان ولیعصر، کریمخان، خیابان به آفرین، بن بست سوم، درمانگاه متخصصی بیمارستان فیروزگر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرشته سالاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرشته سالاری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرشته سالاری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرشته سالاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرشته سالاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) دریافت کنند.

دکتر فرشته سالاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرشته سالاری در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرشته سالاری کجاست؟

مطب دکتر فرشته سالاری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان ولیعصر، کریمخان، خیابان به آفرین، بن بست سوم، درمانگاه متخصصی بیمارستان فیروزگر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرشته سالاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرشته سالاری که 0 - 02182141771 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرشته سالاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرشته سالاری، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته سالاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرشته سالاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرشته سالاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرشته سالاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرشته سالاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس