عکس دکتر فرشته آرین فر

دکتر فرشته آرین فر

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرشته آرین فر متخصص قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرشته آرین فر نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، خیابان پیروزی، بعد از خیابان زینتی افخم، جنب بانک ملی، سه راه سلیمانیه، پلاک 786، طبقه اول، واحد 1
 • 0
 • 02133342793
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 111105
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرشته آرین فر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرشته آرین فر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرشته آرین فر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرشته آرین فر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرشته آرین فر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرشته آرین فر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرشته آرین فر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرشته آرین فر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرشته آرین فر به آدرس تهران، خیابان پیروزی، بعد از خیابان زینتی افخم، جنب بانک ملی، سه راه سلیمانیه، پلاک 786، طبقه اول، واحد 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرشته آرین فر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرشته آرین فر تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرشته آرین فر به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرشته آرین فر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرشته آرین فر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر فرشته آرین فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرشته آرین فر در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرشته آرین فر کجاست؟

مطب دکتر فرشته آرین فر به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، بعد از خیابان زینتی افخم، جنب بانک ملی، سه راه سلیمانیه، پلاک 786، طبقه اول، واحد 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرشته آرین فر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرشته آرین فر که 0 - 02133342793 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرشته آرین فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرشته آرین فر، متخصص قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته آرین فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرشته آرین فر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرشته آرین فر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرشته آرین فر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرشته آرین فر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس