X
عکس دکتر فرزین خوروش

دکتر فرزین خوروش

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزین خوروش متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرزین خوروش نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزین خوروش

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرزین خوروش

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرزین خوروش را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرزین خوروش ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرزین خوروش، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرزین خوروش چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرزین خوروش، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرزین خوروش انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرزین خوروش به آدرس اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، ساختمان رودکی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرزین خوروش رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرزین خوروش تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرزین خوروش به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرزین خوروش، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرزین خوروش مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

دکتر فرزین خوروش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرزین خوروش در زمینه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرزین خوروش کجاست؟

مطب دکتر فرزین خوروش به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، ساختمان رودکی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرزین خوروش، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرزین خوروش که 09135042752 - 03132353356 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرزین خوروش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزین خوروش، متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرزین خوروش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرزین خوروش

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرزین خوروش کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرزین خوروش امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرزین خوروش فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس