X
عکس دکتر فرزین حسینی

دکتر فرزین حسینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزین حسینی متخصص داخلی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرزین حسینی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تبریز، خیابان 17 شهریور، مابین چهارراه طالقانی و باغشمال، ساختمان سینا، طبقه 9
 • 0
 • 04135542262
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 43287
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزین حسینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرزین حسینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرزین حسینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرزین حسینی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرزین حسینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرزین حسینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرزین حسینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرزین حسینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرزین حسینی به آدرس تبریز، خیابان 17 شهریور، مابین چهارراه طالقانی و باغشمال، ساختمان سینا، طبقه 9، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرزین حسینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرزین حسینی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرزین حسینی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرزین حسینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرزین حسینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر فرزین حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرزین حسینی در زمینه متخصص داخلی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرزین حسینی کجاست؟

مطب دکتر فرزین حسینی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان 17 شهریور، مابین چهارراه طالقانی و باغشمال، ساختمان سینا، طبقه 9 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرزین حسینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرزین حسینی که 0 - 04135542262 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرزین حسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزین حسینی، متخصص داخلی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرزین حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرزین حسینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرزین حسینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرزین حسینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرزین حسینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس