X
عکس دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی

دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی متخصص بیماری های داخلی ،غدد،گوارش،دیابت،کلیه و فشارخون،روماتیسمی و مفصلی در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی نوبت بگیرید.

  • داخلی
  • جنب ساختمان هلال احمر
  • 09921539258
  • متخصص بیماری های داخلی ،غدد،گوارش،دیابت،کلیه و فشارخون،روماتیسمی و مفصلی
  • نظام پزشکی: 152340
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی به آدرس جنب ساختمان هلال احمر ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های داخلی ،غدد،گوارش،دیابت،کلیه و فشارخون،روماتیسمی و مفصلی، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های داخلی ،غدد،گوارش،دیابت،کلیه و فشارخون،روماتیسمی و مفصلی دریافت کنند.

دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی در زمینه متخصص بیماری های داخلی ،غدد،گوارش،دیابت،کلیه و فشارخون،روماتیسمی و مفصلی، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی کجاست؟

مطب دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های داخلی ،غدد،گوارش،دیابت،کلیه و فشارخون،روماتیسمی و مفصلی در شهر میناب فعالیت میکند، جنب ساختمان هلال احمر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی که 09921539258 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی، متخصص بیماری های داخلی ،غدد،گوارش،دیابت،کلیه و فشارخون،روماتیسمی و مفصلی، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرزانه کدخدائی الیادرانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس