X
عکس دکتر فرزانه نظری

دکتر فرزانه نظری

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزانه نظری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرزانه نظری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • بوشهر خیابان سنگی سه راه بسیج خیابان توحید جنب فروشگاه رفاه ساختمان پزشکان نوین طبقه سوم
 • 0
 • 07733663018
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 110411
 • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزانه نظری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرزانه نظری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فرزانه نظری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرزانه نظری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرزانه نظری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرزانه نظری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرزانه نظری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرزانه نظری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرزانه نظری به آدرس بوشهر خیابان سنگی سه راه بسیج خیابان توحید جنب فروشگاه رفاه ساختمان پزشکان نوین طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرزانه نظری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرزانه نظری تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرزانه نظری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرزانه نظری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرزانه نظری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فرزانه نظری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرزانه نظری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرزانه نظری کجاست؟

مطب دکتر فرزانه نظری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر خیابان سنگی سه راه بسیج خیابان توحید جنب فروشگاه رفاه ساختمان پزشکان نوین طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرزانه نظری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرزانه نظری که 0 - 07733663018 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرزانه نظری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزانه نظری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه نظری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرزانه نظری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرزانه نظری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرزانه نظری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرزانه نظری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس