X
عکس دکتر فرزانه موسوی

دکتر فرزانه موسوی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزانه موسوی تخصص داخلی فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) بندرعباس در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرزانه موسوی نوبت بگیرید.

 • تایید شده
 • غدد،رشد و متابولیسم
 • حدفاصل میدان شاه حسینی و چهارراه فاطمی، خیابان شریعتی ، جنب زمین ورزشی اتحاد ،ساختمان مهر ، طبقه سوم
 • 0
 • 0
 • تخصص داخلی فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) بندرعباس
 • نظام پزشکی: 115878
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزانه موسوی

در حال دریافت اطلاعات...

 

زمان دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

 

زمان دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

نظر بیماران در مورد دکتر فرزانه موسوی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فرزانه موسوی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرزانه موسوی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرزانه موسوی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرزانه موسوی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرزانه موسوی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرزانه موسوی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرزانه موسوی به آدرس حدفاصل میدان شاه حسینی و چهارراه فاطمی، خیابان شریعتی ، جنب زمین ورزشی اتحاد ،ساختمان مهر ، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرزانه موسوی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرزانه موسوی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرزانه موسوی به عنوان یک پزشک تخصص داخلی فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) بندرعباس، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرزانه موسوی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرزانه موسوی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های تخصص داخلی فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) بندرعباس دریافت کنند.

دکتر فرزانه موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرزانه موسوی در زمینه تخصص داخلی فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) بندرعباس، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرزانه موسوی کجاست؟

مطب دکتر فرزانه موسوی به عنوان یک پزشک تخصص داخلی فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) بندرعباس در شهر بندرعباس فعالیت میکند، حدفاصل میدان شاه حسینی و چهارراه فاطمی، خیابان شریعتی ، جنب زمین ورزشی اتحاد ،ساختمان مهر ، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرزانه موسوی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرزانه موسوی که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرزانه موسوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزانه موسوی، تخصص داخلی فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) بندرعباس، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرزانه موسوی

در حال حاضر شرایط مطب دکتر فرزانه موسوی به شرح زیر میباشد

 

زمان دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ارسال آزمایش به دکتر فرزانه موسوی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرزانه موسوی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس