عکس دکتر فرزانه محمدی

دکتر فرزانه محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزانه محمدی دکترای روانشناسی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرزانه محمدی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • تهران، روبروی مترو صادقیه، خیابان ولیعصر، خیابان 7، پلاک4، واحد 9
 • 09217006926
 • 02144974563
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 5464
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزانه محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرزانه محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر فرزانه محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرزانه محمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرزانه محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرزانه محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرزانه محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرزانه محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرزانه محمدی به آدرس تهران، روبروی مترو صادقیه، خیابان ولیعصر، خیابان 7، پلاک4، واحد 9، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرزانه محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرزانه محمدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرزانه محمدی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرزانه محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرزانه محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر فرزانه محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرزانه محمدی در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرزانه محمدی کجاست؟

مطب دکتر فرزانه محمدی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، روبروی مترو صادقیه، خیابان ولیعصر، خیابان 7، پلاک4، واحد 9 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرزانه محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرزانه محمدی که 09217006926 - 02144974563 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرزانه محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزانه محمدی، دکترای روانشناسی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرزانه محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرزانه محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرزانه محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرزانه محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس