عکس دکتر فرزاد گنجی

دکتر فرزاد گنجی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزاد گنجی متخصص کودکان و نوزادان در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرزاد گنجی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزاد گنجی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرزاد گنجی

پزشک پرطرفدار
بیش از 81% مراجعین، دکتر فرزاد گنجی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 85% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرزاد گنجی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرزاد گنجی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرزاد گنجی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرزاد گنجی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرزاد گنجی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرزاد گنجی به آدرس مشهد، بلوار هاشمیه، نبش هاشمیه26، ساختمان پزشکان هاشمیه، طبقه 5، واحد 52، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرزاد گنجی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرزاد گنجی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرزاد گنجی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرزاد گنجی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرزاد گنجی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر فرزاد گنجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرزاد گنجی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرزاد گنجی کجاست؟

مطب دکتر فرزاد گنجی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار هاشمیه، نبش هاشمیه26، ساختمان پزشکان هاشمیه، طبقه 5، واحد 52 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرزاد گنجی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرزاد گنجی که 0 - 05138705924 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرزاد گنجی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزاد گنجی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد گنجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرزاد گنجی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرزاد گنجی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرزاد گنجی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرزاد گنجی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس