عکس دکتر فرزاد کمپانی

دکتر فرزاد کمپانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزاد کمپانی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرزاد کمپانی نوبت بگیرید.

 • خون و سرطان
 • تهران، بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، پایین تر از بیمارستان امام خمینی، نبش خیابان طوسی، پلاک 26، طبقه اول، واحد 13
 • 0
 • 02166917185
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی)
 • نظام پزشکی: 50723
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزاد کمپانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرزاد کمپانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 45% مراجعین، دکتر فرزاد کمپانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرزاد کمپانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرزاد کمپانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرزاد کمپانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرزاد کمپانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرزاد کمپانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرزاد کمپانی به آدرس تهران، بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، پایین تر از بیمارستان امام خمینی، نبش خیابان طوسی، پلاک 26، طبقه اول، واحد 13، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرزاد کمپانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرزاد کمپانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرزاد کمپانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرزاد کمپانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرزاد کمپانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) دریافت کنند.

دکتر فرزاد کمپانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرزاد کمپانی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرزاد کمپانی کجاست؟

مطب دکتر فرزاد کمپانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، پایین تر از بیمارستان امام خمینی، نبش خیابان طوسی، پلاک 26، طبقه اول، واحد 13 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرزاد کمپانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرزاد کمپانی که 0 - 02166917185 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرزاد کمپانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزاد کمپانی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد کمپانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرزاد کمپانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرزاد کمپانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرزاد کمپانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرزاد کمپانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس