X
عکس دکتر فرزاد جاسمی زرگانی

دکتر فرزاد جاسمی زرگانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزاد جاسمی زرگانی متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرزاد جاسمی زرگانی نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • اهواز، اتوبان قدس (لشکر)، بیمارستان فوق متخصصی آپادانا، کلینیک فوق متخصصی کبد و گوارش
 • 0
 • 06133770093
 • متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 56422
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزاد جاسمی زرگانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرزاد جاسمی زرگانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرزاد جاسمی زرگانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرزاد جاسمی زرگانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرزاد جاسمی زرگانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرزاد جاسمی زرگانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرزاد جاسمی زرگانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرزاد جاسمی زرگانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرزاد جاسمی زرگانی به آدرس اهواز، اتوبان قدس (لشکر)، بیمارستان فوق متخصصی آپادانا، کلینیک فوق متخصصی کبد و گوارش، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرزاد جاسمی زرگانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرزاد جاسمی زرگانی تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرزاد جاسمی زرگانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرزاد جاسمی زرگانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرزاد جاسمی زرگانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق گوارش و کبد بزرگسالان دریافت کنند.

دکتر فرزاد جاسمی زرگانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرزاد جاسمی زرگانی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرزاد جاسمی زرگانی کجاست؟

مطب دکتر فرزاد جاسمی زرگانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، اتوبان قدس (لشکر)، بیمارستان فوق متخصصی آپادانا، کلینیک فوق متخصصی کبد و گوارش واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرزاد جاسمی زرگانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرزاد جاسمی زرگانی که 0 - 06133770093 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرزاد جاسمی زرگانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزاد جاسمی زرگانی، متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد جاسمی زرگانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرزاد جاسمی زرگانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرزاد جاسمی زرگانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرزاد جاسمی زرگانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرزاد جاسمی زرگانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس