X
عکس دکتر فرزاد امامی

دکتر فرزاد امامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزاد امامی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرزاد امامی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، تهرانپارس، خیابان 188 غربی (ریحانچی)، پلاک 1، ساختمان امید، واحد 6
 • 0
 • 02177708574
 • متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 30664
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزاد امامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرزاد امامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر فرزاد امامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرزاد امامی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرزاد امامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرزاد امامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرزاد امامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرزاد امامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرزاد امامی به آدرس تهران، تهرانپارس، خیابان 188 غربی (ریحانچی)، پلاک 1، ساختمان امید، واحد 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرزاد امامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرزاد امامی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرزاد امامی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرزاد امامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرزاد امامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان دریافت کنند.

دکتر فرزاد امامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرزاد امامی در زمینه متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرزاد امامی کجاست؟

مطب دکتر فرزاد امامی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، تهرانپارس، خیابان 188 غربی (ریحانچی)، پلاک 1، ساختمان امید، واحد 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرزاد امامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرزاد امامی که 0 - 02177708574 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرزاد امامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزاد امامی، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد امامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرزاد امامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرزاد امامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرزاد امامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرزاد امامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس