X
عکس دکتر فردوس مذنبی

دکتر فردوس مذنبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فردوس مذنبی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فردوس مذنبی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر فردوس مذنبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فردوس مذنبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 71% مراجعین، دکتر فردوس مذنبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فردوس مذنبی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فردوس مذنبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فردوس مذنبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فردوس مذنبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فردوس مذنبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فردوس مذنبی به آدرس نرسیده به پارک جنگلی ساختمان برج بهشت، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فردوس مذنبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فردوس مذنبی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فردوس مذنبی به عنوان یک پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فردوس مذنبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فردوس مذنبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دریافت کنند.

دکتر فردوس مذنبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فردوس مذنبی در زمینه فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فردوس مذنبی کجاست؟

مطب دکتر فردوس مذنبی به عنوان یک پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، نرسیده به پارک جنگلی ساختمان برج بهشت واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فردوس مذنبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فردوس مذنبی که 07633684910 - 07633684911 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فردوس مذنبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فردوس مذنبی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فردوس مذنبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فردوس مذنبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فردوس مذنبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فردوس مذنبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فردوس مذنبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس