X
عکس دکتر فرخ بنی اسدی

دکتر فرخ بنی اسدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرخ بنی اسدی متخصص قلب و عروق در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرخ بنی اسدی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • کرمان، خیابان شفا، ساختمان پزشکان شفا، طبقه سوم، واحد3051
 • 0
 • 03432478190
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 97507
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرخ بنی اسدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرخ بنی اسدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فرخ بنی اسدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرخ بنی اسدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرخ بنی اسدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرخ بنی اسدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرخ بنی اسدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرخ بنی اسدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرخ بنی اسدی به آدرس کرمان، خیابان شفا، ساختمان پزشکان شفا، طبقه سوم، واحد3051، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرخ بنی اسدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرخ بنی اسدی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرخ بنی اسدی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرخ بنی اسدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرخ بنی اسدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر فرخ بنی اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرخ بنی اسدی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرخ بنی اسدی کجاست؟

مطب دکتر فرخ بنی اسدی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان شفا، ساختمان پزشکان شفا، طبقه سوم، واحد3051 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرخ بنی اسدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرخ بنی اسدی که 0 - 03432478190 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرخ بنی اسدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرخ بنی اسدی، متخصص قلب و عروق، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرخ بنی اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرخ بنی اسدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرخ بنی اسدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرخ بنی اسدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرخ بنی اسدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس