عکس دکتر فرح مویدی

دکتر فرح مویدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرح مویدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرح مویدی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • بندر عباس، چهار راه فاطمیه، کوچه بعد از بانک سرمایه، طبقه فوقانی بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان هرمز، طبقه دوم
 • 09396582036
 • 07632251649
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 61771
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرح مویدی

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر فرح مویدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 75% مراجعین، دکتر فرح مویدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرح مویدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرح مویدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرح مویدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرح مویدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرح مویدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرح مویدی به آدرس بندر عباس، چهار راه فاطمیه، کوچه بعد از بانک سرمایه، طبقه فوقانی بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان هرمز، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرح مویدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرح مویدی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرح مویدی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرح مویدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرح مویدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر فرح مویدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرح مویدی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرح مویدی کجاست؟

مطب دکتر فرح مویدی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندر عباس، چهار راه فاطمیه، کوچه بعد از بانک سرمایه، طبقه فوقانی بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان هرمز، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرح مویدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرح مویدی که 09396582036 - 07632251649 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرح مویدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرح مویدی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرح مویدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرح مویدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرح مویدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرح مویدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرح مویدی فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر فرح مویدی

متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

نظر شما به انتخاب دکتر فرح مویدی توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس