X
عکس دکتر فرح اشرف زاده

دکتر فرح اشرف زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرح اشرف زاده متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرح اشرف زاده نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • مشهد، خیابان حکوه سنگی 7، پلاک 18
 • 0
 • 05138425878
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)
 • نظام پزشکی: 20974
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرح اشرف زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرح اشرف زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فرح اشرف زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرح اشرف زاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرح اشرف زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرح اشرف زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرح اشرف زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرح اشرف زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرح اشرف زاده به آدرس مشهد، خیابان حکوه سنگی 7، پلاک 18، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرح اشرف زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرح اشرف زاده تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرح اشرف زاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرح اشرف زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرح اشرف زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) دریافت کنند.

دکتر فرح اشرف زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرح اشرف زاده در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرح اشرف زاده کجاست؟

مطب دکتر فرح اشرف زاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان حکوه سنگی 7، پلاک 18 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرح اشرف زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرح اشرف زاده که 0 - 05138425878 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرح اشرف زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرح اشرف زاده، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرح اشرف زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرح اشرف زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرح اشرف زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرح اشرف زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرح اشرف زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس