X
عکس دکتر فرحناز مهیار

دکتر فرحناز مهیار

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرحناز مهیار متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرحناز مهیار نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب ایستگاه مترو شریعتی ساختمان نیکان طبقه دوم واحد اول
 • 0
 • 02122262995
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 32631
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرحناز مهیار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرحناز مهیار

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرحناز مهیار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرحناز مهیار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرحناز مهیار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرحناز مهیار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرحناز مهیار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرحناز مهیار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرحناز مهیار به آدرس تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب ایستگاه مترو شریعتی ساختمان نیکان طبقه دوم واحد اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرحناز مهیار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرحناز مهیار تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرحناز مهیار به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرحناز مهیار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرحناز مهیار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فرحناز مهیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرحناز مهیار در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرحناز مهیار کجاست؟

مطب دکتر فرحناز مهیار به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب ایستگاه مترو شریعتی ساختمان نیکان طبقه دوم واحد اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرحناز مهیار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرحناز مهیار که 0 - 02122262995 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرحناز مهیار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرحناز مهیار، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز مهیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرحناز مهیار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرحناز مهیار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرحناز مهیار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرحناز مهیار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس