X
عکس دکتر فرحناز معصومی

دکتر فرحناز معصومی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرحناز معصومی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرحناز معصومی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران میدان ونک کوچه صانعی پلاک ۱۹ واحد ۱۳
 • 0
 • 02188792342
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 47664
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرحناز معصومی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرحناز معصومی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فرحناز معصومی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرحناز معصومی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرحناز معصومی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرحناز معصومی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرحناز معصومی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرحناز معصومی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرحناز معصومی به آدرس تهران میدان ونک کوچه صانعی پلاک ۱۹ واحد ۱۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرحناز معصومی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرحناز معصومی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرحناز معصومی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرحناز معصومی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرحناز معصومی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فرحناز معصومی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرحناز معصومی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرحناز معصومی کجاست؟

مطب دکتر فرحناز معصومی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران میدان ونک کوچه صانعی پلاک ۱۹ واحد ۱۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرحناز معصومی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرحناز معصومی که 0 - 02188792342 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرحناز معصومی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرحناز معصومی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز معصومی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرحناز معصومی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرحناز معصومی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرحناز معصومی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرحناز معصومی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس