X
عکس دکتر فرحناز دانشور

دکتر فرحناز دانشور

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرحناز دانشور متخصص ارتوپدی در شهر کرج و محمدشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرحناز دانشور نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • کرج، چهارراه طالقانی، به طرف شهدا، بعد از زیرگذر، سمت چپ، برج شاه کرم، طبقه 5، واحد 502
 • 09109388440
 • 09361397240
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 54382
 • کرج و محمدشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرحناز دانشور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرحناز دانشور

پزشک پرطرفدار
بیش از 82% مراجعین، دکتر فرحناز دانشور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 83% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرحناز دانشور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرحناز دانشور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرحناز دانشور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرحناز دانشور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرحناز دانشور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرحناز دانشور به آدرس کرج، چهارراه طالقانی، به طرف شهدا، بعد از زیرگذر، سمت چپ، برج شاه کرم، طبقه 5، واحد 502، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرحناز دانشور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرحناز دانشور تنها بیماران کرج و محمدشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرحناز دانشور به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر کرج و محمدشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و محمدشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرحناز دانشور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرحناز دانشور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر فرحناز دانشور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرحناز دانشور در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر کرج و محمدشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرحناز دانشور کجاست؟

مطب دکتر فرحناز دانشور به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر کرج و محمدشهر فعالیت میکند، کرج، چهارراه طالقانی، به طرف شهدا، بعد از زیرگذر، سمت چپ، برج شاه کرم، طبقه 5، واحد 502 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرحناز دانشور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرحناز دانشور که 09109388440 - 09361397240 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرحناز دانشور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرحناز دانشور، متخصص ارتوپدی، در شهر کرج و محمدشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز دانشور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرحناز دانشور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرحناز دانشور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرحناز دانشور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرحناز دانشور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس