عکس دکتر فرحناز دادگر

دکتر فرحناز دادگر

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرحناز دادگر پزشک دندان پزشک و متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرحناز دادگر نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • تهران، محله تهران پارس، امیری طائمه، پلاک ۱۰۳، واحد ۹
 • 09120047946
 • 0
 • پزشک دندان پزشک و متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)
 • نظام پزشکی: 62413
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرحناز دادگر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرحناز دادگر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرحناز دادگر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرحناز دادگر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرحناز دادگر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرحناز دادگر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرحناز دادگر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرحناز دادگر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرحناز دادگر به آدرس تهران، محله تهران پارس، امیری طائمه، پلاک ۱۰۳، واحد ۹، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرحناز دادگر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرحناز دادگر تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرحناز دادگر به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک و متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرحناز دادگر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرحناز دادگر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک و درمان ریشه (اندودانتیکس) دریافت کنند.

دکتر فرحناز دادگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرحناز دادگر در زمینه پزشک دندان پزشک و متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرحناز دادگر کجاست؟

مطب دکتر فرحناز دادگر به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک و متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، محله تهران پارس، امیری طائمه، پلاک ۱۰۳، واحد ۹ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرحناز دادگر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرحناز دادگر که 09120047946 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرحناز دادگر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرحناز دادگر، پزشک دندان پزشک و متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز دادگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرحناز دادگر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرحناز دادگر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرحناز دادگر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرحناز دادگر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس