X
عکس دکتر فرحناز حریرفروشان

دکتر فرحناز حریرفروشان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرحناز حریرفروشان متخصص داخلی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرحناز حریرفروشان نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه اصفهان، ساختمان بوعلی، طبقه اول
 • 0
 • 03132227441
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 31737
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرحناز حریرفروشان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرحناز حریرفروشان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرحناز حریرفروشان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرحناز حریرفروشان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرحناز حریرفروشان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرحناز حریرفروشان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرحناز حریرفروشان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرحناز حریرفروشان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرحناز حریرفروشان به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه اصفهان، ساختمان بوعلی، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرحناز حریرفروشان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرحناز حریرفروشان تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرحناز حریرفروشان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرحناز حریرفروشان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرحناز حریرفروشان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر فرحناز حریرفروشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرحناز حریرفروشان در زمینه متخصص داخلی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرحناز حریرفروشان کجاست؟

مطب دکتر فرحناز حریرفروشان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه اصفهان، ساختمان بوعلی، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرحناز حریرفروشان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرحناز حریرفروشان که 0 - 03132227441 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرحناز حریرفروشان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرحناز حریرفروشان، متخصص داخلی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز حریرفروشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرحناز حریرفروشان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرحناز حریرفروشان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرحناز حریرفروشان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرحناز حریرفروشان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس