عکس دکتر فرانک پری افسای

دکتر فرانک پری افسای

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرانک پری افسای متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرانک پری افسای نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • بندرعباس، بهشت بندر، برج بهشت، طبقه ۵
 • 0
 • 07633684919
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 85761
 • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرانک پری افسای

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرانک پری افسای

پزشک پرطرفدار
بیش از 67% مراجعین، دکتر فرانک پری افسای را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 88% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرانک پری افسای ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرانک پری افسای، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرانک پری افسای چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرانک پری افسای، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرانک پری افسای انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرانک پری افسای به آدرس بندرعباس، بهشت بندر، برج بهشت، طبقه ۵، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرانک پری افسای رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرانک پری افسای تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرانک پری افسای به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرانک پری افسای، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرانک پری افسای مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فرانک پری افسای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرانک پری افسای در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرانک پری افسای کجاست؟

مطب دکتر فرانک پری افسای به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر 0 فعالیت میکند، بندرعباس، بهشت بندر، برج بهشت، طبقه ۵ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرانک پری افسای، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرانک پری افسای که 0 - 07633684919 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرانک پری افسای چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرانک پری افسای، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک پری افسای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرانک پری افسای

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرانک پری افسای کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرانک پری افسای امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرانک پری افسای فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس