X
عکس دکتر فرانک نیک نفس

دکتر فرانک نیک نفس

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرانک نیک نفس متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرانک نیک نفس نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 6، واحد 7
 • 0
 • 03432234703
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 130508
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرانک نیک نفس

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرانک نیک نفس

پزشک پرطرفدار
بیش از 81% مراجعین، دکتر فرانک نیک نفس را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرانک نیک نفس ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرانک نیک نفس، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرانک نیک نفس چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرانک نیک نفس، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرانک نیک نفس انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرانک نیک نفس به آدرس کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 6، واحد 7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرانک نیک نفس رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرانک نیک نفس تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرانک نیک نفس به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرانک نیک نفس، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرانک نیک نفس مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر فرانک نیک نفس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرانک نیک نفس در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرانک نیک نفس کجاست؟

مطب دکتر فرانک نیک نفس به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 6، واحد 7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرانک نیک نفس، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرانک نیک نفس که 0 - 03432234703 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرانک نیک نفس چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرانک نیک نفس، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک نیک نفس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرانک نیک نفس

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرانک نیک نفس کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرانک نیک نفس امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرانک نیک نفس فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس