عکس دکتر فرانک قاسمی

دکتر فرانک قاسمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرانک قاسمی متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرانک قاسمی نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • شیراز، خیابان زند، روبه روی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی ( سعدی) نبش کوچه 41، طبقه ششم بانک شهر، مرکز پزشکی شهر
 • 09178535862
 • 0
 • متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 99919
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرانک قاسمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرانک قاسمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر فرانک قاسمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرانک قاسمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرانک قاسمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرانک قاسمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرانک قاسمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرانک قاسمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرانک قاسمی به آدرس شیراز، خیابان زند، روبه روی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی ( سعدی) نبش کوچه 41، طبقه ششم بانک شهر، مرکز پزشکی شهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرانک قاسمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرانک قاسمی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرانک قاسمی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرانک قاسمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرانک قاسمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق گوارش و کبد بزرگسالان دریافت کنند.

دکتر فرانک قاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرانک قاسمی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرانک قاسمی کجاست؟

مطب دکتر فرانک قاسمی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، روبه روی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی ( سعدی) نبش کوچه 41، طبقه ششم بانک شهر، مرکز پزشکی شهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرانک قاسمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرانک قاسمی که 09178535862 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرانک قاسمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرانک قاسمی، متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک قاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرانک قاسمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرانک قاسمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرانک قاسمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرانک قاسمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس