عکس دکتر فرانک خسروی

دکتر فرانک خسروی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرانک خسروی متخصص داخلی در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرانک خسروی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • کرمانشاه، الهیه، خیابان کاشانی، جنب کوچه پانزدهم، ساختمان مادر، طبقه ۲، واحد ۷
 • 0
 • 08338432890
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 136963
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرانک خسروی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرانک خسروی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرانک خسروی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرانک خسروی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرانک خسروی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرانک خسروی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرانک خسروی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرانک خسروی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرانک خسروی به آدرس کرمانشاه، الهیه، خیابان کاشانی، جنب کوچه پانزدهم، ساختمان مادر، طبقه ۲، واحد ۷، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرانک خسروی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرانک خسروی تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرانک خسروی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرانک خسروی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرانک خسروی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر فرانک خسروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرانک خسروی در زمینه متخصص داخلی، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرانک خسروی کجاست؟

مطب دکتر فرانک خسروی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، الهیه، خیابان کاشانی، جنب کوچه پانزدهم، ساختمان مادر، طبقه ۲، واحد ۷ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرانک خسروی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرانک خسروی که 0 - 08338432890 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرانک خسروی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرانک خسروی، متخصص داخلی، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک خسروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرانک خسروی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرانک خسروی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرانک خسروی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرانک خسروی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس