X
عکس دکتر فرامرز ذاکری

دکتر فرامرز ذاکری

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرامرز ذاکری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرامرز ذاکری نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • تهران خیابان شریعتی نرسیده به مترو شریعتی کوچه فلسفی پلاک 5 طبقه اول واحد 1
 • 09128227165
 • 0
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 90835
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرامرز ذاکری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرامرز ذاکری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فرامرز ذاکری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرامرز ذاکری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرامرز ذاکری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرامرز ذاکری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرامرز ذاکری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرامرز ذاکری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرامرز ذاکری به آدرس تهران خیابان شریعتی نرسیده به مترو شریعتی کوچه فلسفی پلاک 5 طبقه اول واحد 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرامرز ذاکری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرامرز ذاکری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرامرز ذاکری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرامرز ذاکری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرامرز ذاکری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر فرامرز ذاکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرامرز ذاکری در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرامرز ذاکری کجاست؟

مطب دکتر فرامرز ذاکری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران خیابان شریعتی نرسیده به مترو شریعتی کوچه فلسفی پلاک 5 طبقه اول واحد 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرامرز ذاکری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرامرز ذاکری که 09128227165 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرامرز ذاکری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرامرز ذاکری، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز ذاکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرامرز ذاکری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرامرز ذاکری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرامرز ذاکری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرامرز ذاکری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس