عکس دکتر فرامرز جعفریان جلودار

دکتر فرامرز جعفریان جلودار

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرامرز جعفریان جلودار متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر ساری و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرامرز جعفریان جلودار نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • ساری، خیابان قارن، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان طوس، طبقه دوم، واحد20
 • 0
 • 01133314820
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 27275
 • ساری

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرامرز جعفریان جلودار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرامرز جعفریان جلودار

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرامرز جعفریان جلودار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرامرز جعفریان جلودار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرامرز جعفریان جلودار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرامرز جعفریان جلودار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرامرز جعفریان جلودار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرامرز جعفریان جلودار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرامرز جعفریان جلودار به آدرس ساری، خیابان قارن، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان طوس، طبقه دوم، واحد20، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرامرز جعفریان جلودار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرامرز جعفریان جلودار تنها بیماران ساری را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرامرز جعفریان جلودار به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر ساری مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساری و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرامرز جعفریان جلودار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرامرز جعفریان جلودار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر فرامرز جعفریان جلودار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرامرز جعفریان جلودار در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر ساری فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرامرز جعفریان جلودار کجاست؟

مطب دکتر فرامرز جعفریان جلودار به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر ساری فعالیت میکند، ساری، خیابان قارن، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان طوس، طبقه دوم، واحد20 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرامرز جعفریان جلودار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرامرز جعفریان جلودار که 0 - 01133314820 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرامرز جعفریان جلودار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرامرز جعفریان جلودار، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر ساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز جعفریان جلودار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرامرز جعفریان جلودار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرامرز جعفریان جلودار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرامرز جعفریان جلودار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرامرز جعفریان جلودار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس