عکس دکتر فتانه افتخار

دکتر فتانه افتخار

نوبت دهی اینترنتی دکتر فتانه افتخار متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فتانه افتخار نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه 4
 • 0
 • 07132300644
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 31219
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر فتانه افتخار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فتانه افتخار

پزشک پرطرفدار
بیش از 77% مراجعین، دکتر فتانه افتخار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 86% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فتانه افتخار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فتانه افتخار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فتانه افتخار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فتانه افتخار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فتانه افتخار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فتانه افتخار به آدرس شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فتانه افتخار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فتانه افتخار تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فتانه افتخار به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فتانه افتخار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فتانه افتخار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فتانه افتخار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فتانه افتخار در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فتانه افتخار کجاست؟

مطب دکتر فتانه افتخار به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فتانه افتخار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فتانه افتخار که 0 - 07132300644 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فتانه افتخار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فتانه افتخار، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه افتخار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فتانه افتخار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فتانه افتخار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فتانه افتخار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فتانه افتخار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس