عکس دکتر فایز فرزام نیا

دکتر فایز فرزام نیا

نوبت دهی اینترنتی دکتر فایز فرزام نیا متخصص جراحی عمومی در شهر آبادان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فایز فرزام نیا نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • آبادان، خیابان امیری، خیابان پرویزی، ساختمان پزشکان آلبا، طبقه 5
 • 0
 • 06153224188
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 107788
 • آبادان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فایز فرزام نیا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فایز فرزام نیا

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فایز فرزام نیا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فایز فرزام نیا ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فایز فرزام نیا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فایز فرزام نیا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فایز فرزام نیا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فایز فرزام نیا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فایز فرزام نیا به آدرس آبادان، خیابان امیری، خیابان پرویزی، ساختمان پزشکان آلبا، طبقه 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فایز فرزام نیا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فایز فرزام نیا تنها بیماران آبادان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فایز فرزام نیا به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر آبادان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در آبادان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فایز فرزام نیا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فایز فرزام نیا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر فایز فرزام نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فایز فرزام نیا در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر آبادان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فایز فرزام نیا کجاست؟

مطب دکتر فایز فرزام نیا به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر آبادان فعالیت میکند، آبادان، خیابان امیری، خیابان پرویزی، ساختمان پزشکان آلبا، طبقه 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فایز فرزام نیا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فایز فرزام نیا که 0 - 06153224188 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فایز فرزام نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فایز فرزام نیا، متخصص جراحی عمومی، در شهر آبادان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فایز فرزام نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فایز فرزام نیا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فایز فرزام نیا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فایز فرزام نیا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فایز فرزام نیا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس