عکس دکتر فایزه گوهری

دکتر فایزه گوهری

نوبت دهی اینترنتی دکتر فایزه گوهری متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فایزه گوهری نوبت بگیرید.

 • طب فیزیکی و توان بخشی
 • تهران، خیابان شهرآرا، نرسیده به اداره گذرنامه، نبش خیابان سیزدهم، پلاک 141، مجتمع پزشکان دانش
 • 0
 • 02166122752
 • متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
 • نظام پزشکی: 158307
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فایزه گوهری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فایزه گوهری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فایزه گوهری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فایزه گوهری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فایزه گوهری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فایزه گوهری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فایزه گوهری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فایزه گوهری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فایزه گوهری به آدرس تهران، خیابان شهرآرا، نرسیده به اداره گذرنامه، نبش خیابان سیزدهم، پلاک 141، مجتمع پزشکان دانش، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فایزه گوهری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فایزه گوهری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فایزه گوهری به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فایزه گوهری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فایزه گوهری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر فایزه گوهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فایزه گوهری در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فایزه گوهری کجاست؟

مطب دکتر فایزه گوهری به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شهرآرا، نرسیده به اداره گذرنامه، نبش خیابان سیزدهم، پلاک 141، مجتمع پزشکان دانش واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فایزه گوهری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فایزه گوهری که 0 - 02166122752 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فایزه گوهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فایزه گوهری، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فایزه گوهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فایزه گوهری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فایزه گوهری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فایزه گوهری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فایزه گوهری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس